פרמהבסט | Pharmabest - LGG
LGG
 
מה זה LGG ?
LGG  הינה בקטריה ידידותית מחומצת חלב . LGG עשויה לסייע לשקם את תפקוד ממברנת המעי כך שפחות אלרגנים (גורמים שמעוררים תגובה אלרגית) יצליחו לחדור דרכה, כמו גם  LGG עשויה לדכא פעילות של בקטריות מזיקות אחרות הנמצאות במעי ובכך לחזק את מערכת החיסון (מערכת הגנה) של הגוף.

מה זה פרוביוטיקה ?
פרוביוטיקה היא מונח המתייחס לחיידקים חיים "ידידותיים" אשר עשויים לסייע ולתרום לתפקוד מערכת העיכול.
פרוביטיקה יוצרת איזון בין חיידקי המעיים השונים ("פלורה אינטסטינאלית"). היום ניתן למצוא בכל סופרמרקט
מגוון רחב של משקאות חלב מותססים - פרוביוטיים.
האם כל פרוביוטיקה תעבוד באותה הדרך ?
כיום, נמצא כי רק LGG עשויה לזרז את הזמן שלוקח לתינוק אלרגי לחלב לפתח סבילות לחלב פרה. השפעת הפרוביוטיקה הינה ספציפית לסוג החיידק (rhamnosus lactobaccilus) ואפילו לזן שלו (GG).

מה ההבדל בין פרו-ביוטיקה לפרה-ביוטיקה ?
פרה-ביוטיקה הם מרכיבי מזון שאינן ניתנים לעיכול על ידי גוף אדם, לדוגמה סיבים תזונתיים. הם מעוררים את התרבות ו/או פעילות של חיידקים שבמערכת העיכול. לשניהם, לפרהביוטיקה ולפרוביוטיקה יתרונות בריאותיים. ההבדל העיקרי הוא שפרוביוטיקה הם חיידקים חיים ואילו פרה-ביוטיקה אינם חיידקים כלל.

האם כל התינוקות הניזונים מתרכובת מזון לתינוקות נוטרמיגן LGG ישיגו סבילות לחלב פרה ?
מחקר הוכח כי לאחר 12 חודשים של צריכת נוטרמיגן עם LGG על ידי תינוקות עם אלרגיה מוכחת לחלב, 79% מתינוקות עם האלרגיה לחלב פרה השיגו סבילות לחלב פרה וחזרו לתזונה רגילה. למרבה הצער לא כל התינוקות יפתחו סבילות לחלב במהירות זו; אבל נוטרמיגן LGG יגדיל משמעותית את הסיכויים להשיג סבילות לחלב מהר יותר, בהשוואה לתרכובות מזון לתינוקות  אחרות (תמ"ל) שנחקרו במסגרת המחקר (תמ"ל מפורקת על בסיס אורז , תמ"ל צמחית, תמ"ל על בסיס חומצות אמינו חופשיות ותמ"ל מפורקת על בסיס חלבון חלב קזאין).

כמה זמן לוקח לתינוקות להשיג סבילות לחלב פרה ?
האלרגיה לחלב פרה יכול להימשך עד 3-5 שנים בממוצע. עד שתינוקך יוכל להיחשף לחלב פרה, תצטרכי להשגיח ולעקוב אחר התזונה שלו בזהירות וקפדנות, ולהימנע ממוצרים המכילים חלבון חלב פרה. עם זאת, על ידי שימוש בנוטרמיגן LGG ניתן להגדיל את סיכוייו של התינוק שלך להשיג סבילות לחלב פרה מהר יותר, כפי שהוכח במחקר ובו  79% מתינוקות שצרכו נוטרמיגן LGG השיגו סבילות לחלב פרה לאחר 12 חודשי טיפול

איך אדע אם התינוק שלי השיג סבילות  לחלב פרה ?
אם התינוק שלך אינו יונק ומוזן מתמ"ל, רופא הילדים שלך ימליץ לרוב על תמ"ל היפואלרגני בה החלבון חלב מפורק באופן נרחב. אם הסימפטומים נפתרים, לאחר כמה שבועות או חודשים הרופא יבקש לבצע בדיקה. בדיקה זו נקראת בדיקת תגר, במהלכה הרופא יחשוף את תינוקך לחלב באופן מבוקר. רופא הילדים שלך יכול לדעת אם התינוק שלך פיתח סבילות לחלב פרה על פי תוצאות הבדיקה ומידע נוסף שבידו. 
בבקשה, אל תנסו לבצע בדיקה זו בבית או לחשוף את התינוק לחלבון חלב פרה  מבלי לקבל יעוץ רפואי מראש.
נשארו לך שאלות? צרי קשר!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
לא מצאת תשובה לשאלה שלך?
רוצה להתייעץ עם תזונאיות הבית שלנו?
התקשרי אלינו לשיחת חינם
1-800-226470
Bookmark and Share