מה זה נוטרמיגן LGG ליפיל ומה מיוחד בפורמולה זו
מפיצת מוצרי
נוטרמיגן LGG ליפיל

מה זה נוטרמיגן LGG ליפיל ומה מיוחד בפורמולה זו ?
נוטרמיגן LGG ליפיל היא תמ"ל (תרכובת מזון לתינוקות) מיוחדת, היפו אלרגנית המיועדת לתינוקות ופעוטות עם אלרגיה לחלבון חלב הפרה, אלרגיה לחלבון הסויה, בעיות עיכול, ואקזמה. החלבון שבנוטרמיגן LGG ליפיל עבר פירוק מלא לחלקיקים קטנים של חלבונים, כך שהם לא מזוהים על ידי מערכת החיסונית ולכן אינם מעוררים תגובה אלרגית ברוב התינוקות והפעוטות.


מקורות מידע:
  1. Rugo E et al. Clin Exp Allergy 1992;22:635-639
  2. Caffarelli C et al. Clin Exp Allergy 2002;32:74-79
האם הפורמולה הינה על בסיס חלב פרה ?
כן. מקור החלבון בנוטרמיגן LGG ליפיל הינו קזאין מפורק אשר פורק לפפטידים וחומצות אמינו בודדות. החלבון בנוטרמיגן LGG ליפיל הינו בעל איכות גבוהה המספקת תמיכה מצוינת לגדילה ולהתפתחות תקינה אצל תינוקות והפעוטות.
בנוטרמיגן LGG ליפיל הקזאין עבר פירוק נרחב לחלקיקים קטנים כך שהם לא מזוהים על ידי מערכת החיסונית ולכן אינם מעוררים תגובה אלרגית ברוב התינוקות ופעוטות.


האם נוטרמיגן LGG ליפיל טעים לתינוק ?

בעקבות ההרכב הייחודי של נוטרמיגן LGG ליפיל, ריח וטעם התמ"ל (תרכובת מזון לתינוקות) אינם אופייניים כבכל תמ"ל (תרכובת מזון לתינוקות) אחרת בשוק. 
חוש הטעם וחוש הריח אצל תינוקות לא מפותח דיו בגיל זה ולכן לתינוקות יש טעם שונה מאשר לבוגרים.
חשוב לנו לציין כי טעם, כאשר מדובר בפורמולות מפורקות והיפואלרגניות אמתיות,  מהווה מדד לרמת ההיפואלרגניות של הפורמולה.

יש לציין כי עשויים לחלוף כמה ימים עד שהתינוק יתרגל לטעם החדש של נוטרמיגן LGG ליפיל. גישה חיובית בזמן האכלת התינוק יכול לסייע הרבה. תינוקות לרוב מגיבים לתגובת ההורים/מטפל. 
לטיפים לשיפור הטעם ולהזנה קלה יותר,
התקשרו אלינו: 1-800-226470


האם התמ"ל מכילה את כל הויטמינים והמינרלים הדרושים להתפתחות התינוק ? 

נוטרמיגן LGG ליפיל תוכננה כך שתענה על כל התקנים וההמלצות של ארגונים עולמיים, זאת בשלבים השונים ולפי הגילאים השונים ובוודאי שהיא מכילה את כל הויטמינים והמינרלים הנדרשים לגדילה והתפתחות תקינים. תוספות של ויטמינים ומינרלים הינם אך ורק על פי הוראות משרד הבריאות והמלצת הרופא או אחות בריאות הציבור/ טיפת חלב.
נוטרמיגן LGG ליפיל    |    אנפמיל .A.R ליפיל    |    פרג'סטימיל ליפיל
נוטרמיגן 1 LGG ליפיל
מדריך הורים
בנושא אלרגיה
לחלב פרה
נוטרמיגן 2 LGG ליפיל
האם יש מספיק סידן בנוטרמיגן LGG ליפיל ? 
תינוקות הסובלים מאלרגיה לחלב פרה זקוקים למקורות סידן טובים כדי לגדול ולהתפתח. מעל גיל 6 חודשים, כשתינוקך כבר מתחיל
להיחשף לאוכל שולחני אך לא למוצרי חלב, צריכה של 600 מ"ל (כ- 3 בקבוקים ליום) נוטרמיגן LGG ליפיל 2 ביום תספק את מנת הסידן
הדרושה להם מגיל חצי שנה.


האם יש לצפות לשנוי כלשהו בפעילות מעיים של התינוק כתוצאה משימוש בתמ"ל ? 

כל תינוק עשוי להגיב לשינוי במזון שניתן לו (הזנה) בצורות שונות. חלק מהתינוקות יכולים להגיב עם יציאות רכות בעלות צבע ירקרק.
זוהי תופעה נורמאלית אצל תינוקות המוזנים בנוטרמיגן LGG ליפיל ואין סיבה לדאגה. לכל שאלה או שינוי המופיע אצל התינוק יש
להיוועץ עם הרופא המטפל.


באיזה גיל עוברים לנוטרמיגן LGG ליפיל שלב 2 ומה ההבדל בין השלבים ? 

קיימים שני שלבים של נוטרמיגן LGG ליפיל המיועדים לשימוש לפי הגילאים השונים, כל שלב מותאם באופן ספציפי לדרישות התזונתיות של אותו גיל, זאת על מנת לאפשר את ההתפתחות וגדילה תקינות:
נוטרמיגן 1 LGG ליפיל: מיועד לתינוקות החל מגיל הלידה ועד לגיל שישה חודשים. בשלב זה המזון מהווה מקור ההזנה היחיד של התינוק.

נוטרמיגן 2 LGG ליפיל: מיועדת לתינוקות החל מגיל שישה חודשים ואילך, מותאמת לגילאים אלה ומהווה חלק מההזנה בנוסף למזון המגוון ללא חשיפה לחלב פרה (מזון נוסף) אשר הילד אוכל. יש לציין כי בנוטרמיגן 2 LGG ליפיל טעם משופר הודות להוספת פרוקטוז (סוכר ענבים). תינוקות בודדים עלולים להיות רגישים לפרוקטוז לכן חשוב להיוועץ עם הרופא לפני השימוש. בנוטרמיגן 2 LGG ליפיל תכולת הסידן גבוהה יותר ומתאימה לדרישות המוגברות לצמיחת העצמות בגיל זה.

הוראות הכנת נוטרמיגן LGG ליפיל
חשוב לציין כי הוראות ההכנה נמצאות על תווית המוצר בגב המוצר ויש לקרוא אותן בקפידה לפני ההכנה. הקפדה יתרה אחר ההנחיות המפורטות להלן חיוניות לבריאות התינוק. היגיינה, הכנה, דילול, שימוש ואחסון נאותים הינם חיוניים בעת הכנת המזון. אבקות המיועדות לתינוקות אינן סטריליות ואינן מיועדות לפגים או לתינוקות שיתכן וסובלים מבעיות במערכת החיסונית אלא בהוראת ופיקוח הרופא. 

יש להשתמש בכף המצורפת למוצר. כל  כף אבקה יש להוסיף ל-30 מ"ל מים. אין לדחוס את האבקה לתוך כף המדידה. יש לשטח את כמות האבקה שבכף באמצעות סכין יבש ונקי, על ידי חלקו הישר. 

לפני ההכנה יש לשטוף היטב את הידיים במים ובסבון. יש לנקות את הבקבוקים, הפטמות והאביזרים הנלווים זאת על ידי הרתחתם למשך 5 דקות. יש להרתיח מים טריים במשך 5 דקות ולצננם לפני השימוש. לפני מתן המזון יש לבדוק תמיד את הטמפרטורה על פנים שורש כף היד. 

תנאי אחסון
חשוב לציין כי מיהול, הכנה, טיפול או אחסון לא הולם עלולים להזיק. לאחר הכנתו המזון עלול להתקלקל במהירות. יש להאכיל מייד לאחר ההכנה או לכסות ולאחסן במקרר (2-4 מעלות צלסיוס) למשך 24 שעות לכל היותר, אף שמומלץ שלא. מחוץ למקרר, מזון מוכן יכול להישמר שעה לכל היותר. יש להשליך מזון מוכן שנשאר בבקבוק (שאריות) כשעה לאחר תחילת ההאכלה ואין לשמור אותו במקרר. אין להקפיא מזון מוכן. 

האם אפשר להוסיף דייסה/קורנפלור לתמ"ל נוטרמיגן ? 
נוטרמיגן היא תמ"ל (תרכובת מזון לתינוקות) מיוחדת, היפו אלרגנית אשר פותחה במיוחד לתינוקות ופעוטות עם אלרגיה לחלבון חלב הפרה, אלרגיה לחלבון הסויה, בעיות עיכול, ואקזמה תוך כדי שמירה ואיזון על כל רכיבי המזון הנחוצים לתינוקות ופעוטות, זאת להתפתחות וגדילה נאותות. 
הוספת דייסה או כל תוספת מזון אחר לתמ"ל הינה אך ורק על פי המלצת רופא מטפל או אחות בריאות הציבור. אם הוחלט להוסיף דייסה כלשהיא, יש לוודא עם החברה המייצרת כי אין היא יוצרה בקווים משותפים בהם מייצרים מוצרים עם חלבון חלב פרה. 
 
נוטרמיגן LGG ליפיל
לייעוץ עם תזונאית הבית שלנו
צרי קשר!
לא מצאת תשובה לשאלה שלך?
רוצה להתייעץ עם תזונאיות הבית שלנו?

התקשרי אלינו לשיחת חינם
1-800-226470
phone6, phone, contact, telephone, support, call
לייעוץ עם תזונאית הבית שלנו
צרי קשר!
לא מצאת תשובה לשאלה שלך?
רוצה להתייעץ עם תזונאיות הבית שלנו?

התקשרי אלינו לשיחת חינם
1-800-226470
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
חברת פרמהבסט   |   טלפון: 03-9256745   |   דוא"ל: customerservice@pharmabest.biz   |   כתובת: רחוב אריה שנקר 14, פתח תקוה
‫ ‬