פרמהבסט | Pharmabest - מוצרים
מפיצת מוצרי
צרו עמנו קשר


 

 

לא מצאת תשובה לשאלה שלך?
רוצה להתייעץ עם תזונאיות הבית שלנו?
התקשרי אלינו לשיחת חינם
תזונה מאוזנת לתינוקות עם רגישות או אלרגיה לחלב ובעיות הזנה 

בהמשך תוכלו לעיין במידע על מוצרי תרכובות המזון לתינוקות של מיד ג'ונסון. בבחירתכם להציג מידע זה הנכם מסכימים לכך שחברת פרמהבסט יבוא 2003 בע"מ, מפיצת מוצרי מיד ג'ונסון בישראל, מספקת מידע זה לבקשתכם האישית למטרת מידע. 
לתשומת לב: חלב אם הוא המזון הטוב ביותר לתינוק. יש להשתמש במוצר זה רק לאחר התייעצות עם רופא או עם אחות לבריאות הציבור, בדבר הצורך להשתמש בו ואופן השימוש. 
הערה חשובה: הנקה היא התזונה הטובה ביותר עבור התינוק

ההזנה הטובה ביותר לתינוק היא הנקה. אם מחליטים להפסיק להיניק, יש להביא בחשבון שהחזרה להנקה עלולה להיות קשה לביצוע, מכיוון שתחילת הזנה חלקית בבקבוק עשויה להפחית את אספקת החלב בשד. יש לשקול את היתרונות הכלכליים הטמונים בהנקה לפני שמתחילים הזנה בבקבוק.
הכנה שלא לפי ההוראות עלולה להזיק לבריאות התינוק. איש המקצוע, המטפל, הרפואי שלכם הוא המקור הטוב ביותר ליעוץ בנושאים של תזונת התינוק, טיפול בתינוק, והוספת מזונות מתאימים לתזונת התינוק עם גדילתו. יש לעודד הזנה בכוס החל מגיל 6 חודשים, ולהניא הזנה מבקבוק לאחר 12 חודשים. יש להזין מבקבוק רק תרכובת מזון לתינוקות ומים רתוחים מצוננים. השימוש במוצרינו אנפמיל .A.R ליפיל 1&2, נוטרמיגן 1 LGG ליפיל, נוטרמיגן 2 LGG ליפיל, ופרג'סטימיל ליפיל, מותר רק תחת פיקוח רפואי בלבד.

 
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
חברת פרמהבסט   |   טלפון: 03-9256745   |   דוא"ל: customerservice@pharmabest.biz   |   כתובת: רחוב אריה שנקר 14, פתח תקוה
‫ ‬