פרמהבסט | Pharmabest - אודותינו
מפיצת מוצרי
אודות מיד-ג'ונסון

מיד ג'ונסון - למעלה מ-100 שנים המוקדשות לתזונת תינוקות

מנהיגותה העולמית של מיד ג'ונסון בתחום התזונה החלה במייסד שלה, אדוארד מיד ג'ונסון, לפני למעלה ממאה שנה. הוא היה בין הממציאים הראשונים בתחילת המאה העשרים שהתמסרו לבריאות התינוקות ולמדע של תזונת תינוקות.

אדוארד מיד החל את הקריירה שלו בשנת 1885 יחד עם אחיו ג'יימס, כשייסדו יחד את חברת "ג'ונסון אנד ג'ונסון". בשנת 1895, בעודו פעיל בג'ונסון אנד ג'ונסון, הקים את חברת American Ferment Company בג'רזי סיטי שבניו ג'רזי. כעבור כשנתיים, עזב אדוארד מיד את ג'ונסון אנד ג'ונסון על מנת להתמקד במיזם החדש שלו, לו קרא ב- 1905 Mead Johnson & Company. 
אדוארד מיד הכיר מקרוב את החשיבות שבתזונת תינוקות. בשנת 1888 נשקפה סכנה לחייו של בנו התינוק, טד, מכיוון שתזונה רגילה לא תרמה להתפתחותו וגדילתו והיה צורך להאכילו בתערובת מיוחדת של דייסה מבושלת. אדוארד מיד למד שטד לא היה התינוק היחיד עם בעיות תזונה ואכילה, ולמעשה, תינוקות רבים מתו, למרבה הצער, לפני הגיעם לגיל שנה בשל בעיות מסוג זה. 
המצב המאיים הביא את אדוארד להתייעץ מיידית עם אחד מרופאי הילדים המובילים באותם ימים. בשנת 1911 הציגה החברה את ה- Dextri-Maltose, מוצר שהיה ניתן להוסיף לחלב על מנת ליצור תרכובת מזון מאוזנת ובטוחה לתינוקות. Dextri-Maltose היה חלוץ המוצרים בתחום תזונת התינוקות והוא נשאר בשוק למשך יותר משישים שנה.

מוצרים ראשונים מסוגם: הדרך להובלה עולמית בתזונה
בשנות העשרים המוקדמות, החלו המדענים של מיד ג'ונסון לייצר קו מרשים של מוצרי הזנה. רבים מן המוצרים הללו היו ראשונים מסוגם בעולם והוכיחו את מחויבותה של מיד ג'ונסון לפתח מוצרים ייחודיים העונים על צרכי תזונה ייחודיים. בשנים שלאחר מכן היו חידושים רבים שבידלו את מיד ג'ונסון כמובילה בתחום התזונה והמדע וביניהם: Vi-Sols-T, הוויטמינים המסיסים במים הראשונים לתינוקות; תרכובות מזון מיוחדות/רפואיות לתינוקות, כגון נוטרמיגן*, תרכובת המזון הראשונה לתינוקות המבוססת על הידרוליזט חלבון (חלבון מפורק); אנפמיל בשנת 1959– תרכובת ע"ב חלבון חלב לתינוקות, על פי נוסחה הדומה לחלב אם; מחויבותה של מיד ג'ונסון למשפחות ולתינוקות הפכה אותה למובילה בתזונה והיא נודעת בפיתוח מדעי של מוצרים מובילים המשפרים את איכות החיים.

עזרה לתינוקות בעלי צורכי תזונה מיוחדים
Mead Johnson Nutrition שומרת על מורשת של הקשבה לרופאים ולאימהות. 
באירופה, מיד ג'ונסון מובילה בתרכובות מזון מיוחדות/רפואיות לתינוקות, כמו נוטרמיגן לתינוקות הסובלים מאלרגיה לחלב פרה, או אנפמיל .A.R לתינוקות עם בעיות תזונה נפוצות, כגון רפלוקס/פליטות מרובות. באמצעות התייעצות עם אנשי מקצוע רפואיים ומחקרים קליניים מקיפים, מספקת מיד ג'ונסון תשובות חדשות לבעיות תזונתיות, זאת בדרכים חדשניות.


 
אודות פרמהבסט

לראות את הנולד, להכיר את הצרכים, להתגלגל ביחד ולהיות הורים, עבורנו - זוהי איכות חיים. אנחנו מאמינים כי כמו בכל סיפור טוב, סוף מעשה בהזנה תחילה. אז בואו נתחיל מההתחלה.....

פרמהבסט נוסדה בשנת 1951 ע"י ב.סטמפלר, בבעלות ובהנהלת משפחת סטמפלר. בשנת 1974 עברה לניהולו של החתן יהודה גולן ז"ל, מספר שנים לאחר הצטרפותו לחברה.

החל משנת 1980 פרמהבסט התחילה בהפצת מוצרי ER Squibb בהם פונגילין, קנאקומב, קנאלוג באוראבייס ועוד.

בשנת 1985 הצטרפו לסל המוצרים של פרמהבסט מוצרים של חברת ConvaTec בהם גרנופלקס, מוצרי חבישה מודרנים אחרים ומוצרי סטומה.

החל משנת 1993 עד 1999 פרמהבסט הפכה לנציגה הרשמית של (Bristol-Myers Squibb (BMS.
ככזו, הייתה פרמהבסט אחראית ליבוא ולשיווק של כ- 70 תרופות, מוצרי חבישה מודרניים,
מוצרי סטומה וכן מזון ייעודי של חברת הבת – (Mead-Johnson Nutrition (MJN.

בשנת 1999 נפתחה בארץ ישות עצמאית – BMS Israel, שלקחה על עצמה את יבוא ושיווק התרופות;
פרמהבסט המשיכה ביבוא ושיווק המזון הייעודי, מתוצרת Mead Johnson Nutrition, המיועד בעיקר לתינוקות ולילדים, כמו גם יבוא ושיווק מוצרי ConvaTec.

בשנת 2008 הצטרפה לניהול החברה הנכדה, ענת גולן. היום מנכ"לית החברה. 
מאז, החברה המשיכה להתרחב והיום מייצגת חברות בינלאומיות נוספות כמו Mission  ואחרים.

פרמהבסט מאמינה שסוף מעשה בהזנה תחילה, ואנו, כאנשי מקצוע, הורים ומטפלים צריכים לראות את הנולד.

הזנת תינוקות בצורה בטוחה ונכונה מונעת בעיות ומאפשרת גם לסובלים מתסמונות ו / או מחלות מסוימות ולמשפחותיהם ליהנות מאיכות חיים גבוהה.

משרדינו ממוקמים ברח' שנקר 14, קרית-אריה, פתח-תקווה.
טלפון ליצירת קשר: 03-9256744
פקס: 03-9256788
שרות לקוחות –1-800-226-470


 
 
חברת פרמהבסט   |   טלפון: 03-9256745   |   דוא"ל: customerservice@pharmabest.biz   |   כתובת: רחוב אריה שנקר 14, פתח תקוה
‫ ‬